Back-ups in Windows Vista maken
Windows Update, Windows Firewall en Windows Defender hebben voornamelijk tot taak uw systeem gezond te houden en ervoor te zorgen dat er geen foute programma's op terechtkomen. Maar wat als er tóch een virus binnenkomt dat uw data vernietigt?
Of, veel waarschijnlijker: wat als u zelf per ongeluk gegevens weggooit of de vaste schijf crasht? Dan bent u al uw gegevens kwijt. Privé is het heel vervelend als u daardoor 20 gigabyte aan onvervangbare digitale foto's of video's kwijtraakt. Voor bedrijven is het nog veel kwalijker als de boekhouding, de facturen ofklantgegevens verloren gaan.
Een back-up maken is de enige maatregel die u tegen dit soort rampscenario's kunt treffen. In een dit artikel op Microsoft voor Ondernemers leest u hoe u dit in Windows Vista doet.